VIOLET


Je okouzlující charismatická mladá dáma, ale především výborná zpěvačka a muzikantka vůbec. Svým krásným sametovým hlasem a talentem uchvátí zpravidla většinu publika v sále. Veronika není žádný nováček na české hudební scéně, ale zkušená zpěvačka, která se již delší dobu pohybuje na rockových pódiích v ČR. V minulosti se vždy stala tahounem kapel, v nichž působila, a pomohla je svým nadáním posunout o úroveň výš. Nazpívala dvě studiová alba, spolupracovala s předními českými muzikanty atd. Nyní se věnuje především své kapele Veronika&Violet.

VERONIKA&VIOLET


Pod názvem Veronika&Violet se ukrývá kapela zpěvačky Violet, která se hodí do rockových klubů či na různé festivaly, jež snesou zvuk hlasitých bicích a ostrých kytar. Kombinace původních rockových skladeb s doprovodem nabroušené kapely, procítěných balad, či částečných výletů do jiných hudebních žánrů umožňuje energickému pódiovému projevu Violet dokonale se projevit. Prvotním počinem sólové tvorby zpěvačky se stal singl „Nádech“. Na videoklip k této písni se můžete podívat i zde.

VERONIKA&VIOLET AKUSTICKY


Do ojedinělých prostředí, které neumožňují vystoupení hlasité kapely, Violet připravuje i komorní verzi svého vystoupení složeného převážně s autorských písní oděných do výjimečných akustických aranží, při kterých si mohou diváci vychutnat každý tón hudebního doprovodu, zejména však nádherný hlas zpěvačky, jemuž komorní doprovod úžasně sluší. Akustický koncert je postaven na emotivním prožitku posluchačů, jelikož z písniček čiší radost, smutek a především naléhavost. Kapela je pocitově blíže publiku a naopak. Jedná se o mimořádný hudební zážitek.

KONTAKTNÍ INFORMACE:


V současné době se Violet věnuje pouze studiové práci a přípravě kompletního koncertního repertoáru, proto živé vystoupení není prozatím možné.

Management & booking

Bc. Milan Fišr
+420 725 844 595
management@veronika-violet.com