LADYJANE


Křehká usměvavá žena z Trenčína, která je sice drobná vzrůstem, ale rozhodně ne talentem. Bravurní zpěvačka, jež opravdu muziku miluje celým svým srdcem. LadyJane se zpěvu věnuje od dětství a za tu dobu dosáhla nespočtu úspěchů. Vystupovala na největších českých a slovenských festivalech, zpívala v živých televizních přenosech a spolupracovala s velkými kapelami (Horkýže slíže, Chinaski, Janek Ledecký atd.) Vydala vlastní album s názvem „Osudy čiar„. Připravuje rockové CD. A mnoho dalšího …

LADYJANE ACOUSTIC


Poměrně výrazný prvkem vystoupení LadyJane se stal akustický doprovod, který dokonale dokresluje její krásný zpěv. Fanoušci uslyší během koncertního setu směsici oblíbených písní zpěvačky jako jsou například: Aerosmith, Led Zeppelin, The Queen, P!nk, Ozzy Ozbourne a další. Samozřejmě zazní i vlastní skladby. Komorní charakter vystoupení umožňuje účinkování v menších klubech, ojedinělých prostorech, na svatbách atd. Dá se říci, že se kapela nachází v bezprostřední blízkosti publika, ne-li jeho součásti, až fanoušci vidí muzikantům přímo pod ruky a vychutnávají si každý tón. LadyJane doprovází buď kapela Indigo nebo kytarista Kešu.

Lady Jane & René Lacko – Led Zeppelin tribute


LadyJane se zamilovala do výbušně syrových, tvrdých, blues-hardrockových a folkových Led Zeppelin. Do legendární britské kapely, která budovala historií světové rockové muziky. Hudba J. Page, R. Planta, J. P. Jonese a J. Bonhama se stala nedílnou součástí profesionální pěvecké kariéry zpěvačky. S kapelou LadyJane & René Lacko – Led Zeppelin tribute tak prezentuje nesmrtelné skladby s ženským vokálem, přičemž se nesnaží napodobit do detailů původní kapelu, ale repertoár zahrát podle svého cítění.

LADYJANE – ROCKOVÁ KAPELA


Něžná žena s milým úsměvem a přátelskou povahou, jež má obrovské otevřené srdce a zejména však velký hlas. Křehká dáma plná emocí a ženského půvabu, a přesto zářící energií, kterou vkládá do svého zpěvu. I tak popisují fanoušci LadyJane. Byla by proto věčná škoda, kdyby svou něžnost, emotivnost a půvab nespojila s dravostí rockové muziky. Na jaře roku 2020 vydala Jane své debutové album s názvem Čierny motýľ , které obsahuje devět autorských nabroušených skladeb ve slovenštině s výjimkou jediné písničky nazpívané anglicky.

KONTAKTNÍ INFORMACE:


Booking pro ČR

Bc. Milan Fišr
+420 725 844 595
fisr@fikyno.cz