Fikyno slaví páté výročí – hledá se nový termín

Žántí a Richard Scheufler

01 Leden 2021 Vrbno pod Pradědem

Detaily

Čas: 19:00
Místo: STŘECHA Vrbno
Adresa: Ve Svahu 578/13, 793 26 Vrbno pod Pradědem
PSČ: 793 26
Telefon: 725844595
Kontaktní E-mail: fisr@fikyno.cz

Přijďte s námi oslavit 5. výročí spolku Fikyno, z.s. a užít si pohodový večer s Žántí a Richardem Scheuflerem.  V rámci večera slavnostně pokřtíme rockový duet Žántí a Violet s názvem „Nezradit své já„, přičemž jde o autorskou skladbu spolku Fikyno, složenou speciálně k této příležitosti s dílny Richarda Scheuflera ml. (RockOpera Praha, Walda Gang a další).  Začínáme v 19:00 v sobotu 31.10. 2020 ve STŘEŠE – Vrbno pod Pradědem. Rádi Vás uvidíme. Z důvodu nařízení vlády se koncert přesouvá na nový termín. Včas vám dáme vědět. 

RICHARD SCHEUFLER:

Je sólový zpěvák, multiinstrumentalista, skladatel, aranžér, pedagog a hudební producent. Patří k nejvýraznějším osobnostem současné české, ale i evropské hudební scény. Jeho tvorba představuje syntézu vícerých hudebních žánrů od funku přes pop, rock, moderní jazz, hardcore až po fúzi s klasickou hudbou.

Spolupracoval na albech slavných muzikantů:  Karel Gott, Ladislav Křížek, Lucie Bílá a další. Účinkoval v kapelách: King Size (dnes RockOpera Praha), Pražský výběr II, Krucipüsk atd. Dnes se věnuje vystupování v RockOpře Praha a svým sólovým projektům. (zdroj: www.richardscheufler.com)

Žántí: 

Je úžasná rocková zpěvačka. Známa především ze své mateřské crossover-rockové kapely Matahari. Dnes však stále více z projektu RockOpera Praha. Žántí se ovšem věnuje i klidnější muzice, kde vynikne její krásný hlas, jelikož nemusí překřikovat ostré kytary a hlasité bicí. Komorní akustické vystoupení, za doprovodu kytaristky Evy Hosnedlové, si zpěvačka připravila i na koncert ve Vrbně pod Pradědem.