Inner Empire je ostravská kapela hrající melodický metal se symfonickými a elektronickými samply. Dravou muziku doplňuje zpěvačka Veronika Macurová nejen o ženský půvab, ale i o krásný melodický vokál a české texty. Skupina koncertuje jak po klubech, tak i na větších pódiích.

VLASTNÍ TVORBA


Inner Empire se výhradně zaměřují na vlastní autorský repertoár. V roce 2012 vzniklo CD Pocity, natočeno bylo v GM studiu v Jablunkově. Nachází se na něm sedm songů, přičemž se dvě skladby později dočkaly i vizuálního ztvárnění. Po 5 letech, tzn. v roce 2017 kapela nahrála druhé řadové album s názvem Dvojí tvář, opět se točilo v GM studiu a obsahuje již jedenáct skladem. Obě alba mají pouze české texty, které skládala zpěvačka Veronika a o hudbu se postaral kytarista Jarda.

INNER EMPIRE AKUSTICKY


Inner Empire vystupují především v elektrické verzi, ovšem pro menší kluby a sály si skupina připravila rovněž i akustickou alternativu svého setu, kde je kapela pocitově blíže publiku a naopak. Zároveň vyniknou všechny hráčské dovednosti a hlas zpěvačky.  Jedná se o zcela výjimečný okamžik pro posluchače.

KONTAKTNÍ INFORMACE:


Management & Booking

Iva Juráková
+420 778 529 052
kapelainnerempire@gmail.com